sobota, 24 marca 2012

Dziś bawię na Skrapowisku ;)

Ostatnio pokazałam kilka prac moich własnoręcznych ;) Pozazdrościłam osobom, które potrafią robić takie małe cudeńka i sama chciałam spróbować ;)

Dziś w Łodzi odbywa się spotkanie miłośników scrapbookingu. Ja na razie raczkuję, a takie spotkanie to świetna okazja, by rozwijać swoje możliwości. Będę brała udział w warsztatach, które (mam nadzieję) pomogą mi usprawnić działanie, bo po prostu się nie znam ;) i wszystko robię metodą prób i błędów.

Na Skrapowisko przygotowałam dwie zakładki i kartę ATC ;) Z efektów jestem bardzo zadowolona (choć może nie jestem obiektywna ;) i mam nadzieję, że obdarowane osoby (bo to przedmioty, którymi uczestnicy będą się wymieniać) będą zadowolone.
Pozdrawiam i życzę miłej soboty ;)

2 komentarze:

 1. Witaj:) Jestem jedną z obdarowanych osób:) Do mnie trafiło Twoje ATC - dziękuje bardzo (1/2 z Sióstr Dwóch:D Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za info :) Niestety rozdawnictwo było w trakcie warsztatów z Beą, więc nawet nie miałam okazji zobaczyć innych prac. To mój pierwszy ATC-iak (jeśli chodzi o kartki to zrobiłam ich raptem 6 ;)) i w sumie sama nie wiedziałam jak się za niego zabrać :) a chciałam spróbować. Mój pomysł był taki, że skoro jesteśmy w Łodzi, to literki będą tu odpowiednikiem abecadła, a ukochane motyle w barwach miasta czerwone i żółte :) pomarańcz też pasował do ogólnej koncepcji ;). Do tego ujawniła się moja bardziej "techniczna" natura i zrobiłam powtarzalny, regularny wzór. Niebieskie tło i wycinanka z dziurkacza brzegowego nawiązywały do wody :)

   Muszę powiedzieć, że mój ATC-iak trafił w zdolne ręce :) Podglądam Wasze prace od jakiegoś czasu i podziwiam :) Piękne prace tworzycie :)

   Wpisałam się pod tym postem, gdyż rozbawiła mnie koncepcja siostrzanego ATC-iaka z przysłowiem. Świetnie sobie to wymyśliłyście ;) a korony są fantastyczne!

   Usuń